| BogdanTaly a întrebat:

Am dat si eu comanda dupa un site din afara de niste produse. Urmeaza sa merg la posta sa le ridic.Eu stau cu chirie, deci adresa dupa buletin difera de adresa unde am dat comanda. Comanda este data pe numele meu doar ca adresa din buletin difera. Am tracking numberu. POT RIDICA COLETUL? O SA AM PROBLEME? DACA DA CUM POT SA IL RIDIC?

Răspuns Câştigător
| ro74florin a răspuns:

Buletinul foloseste pentru a te identifica ca esti persoana care trebuie sa ridice coletul.nu e obligatoriu ca adresa de livrare sa fie identica cu cea de din buletin.nu o sa ai probleme la ridicarea coletului.