| MPoP a întrebat:

Vreau sa cumpar pentru un prieten [va fi ziua lui] un CD cu muzica, de pe internet si va fi trimis prin posta. Cand ma duc sa ridic coletul ce trebuie sa iau cu mine? [in afara de bani]
P.S.: Nu am buletin inca si nu vreau sa merg sa il ridic cu ai mei pentru ca ei nu trebuie sa afle. Daca vorbesc cu un amic care are buletin poate ridica el coletul? Sau comanda trebuie sa fie pe numele celui a carui buletin folosesc la posta pentru a lua acest pachet? Trebuie sa fii major pentru a ridica un colet cu buletinul tau?

Funda pentru cel mai explicit raspuns.

1 răspuns:
| elenaelida a răspuns:

Trebuie sa iti iei buletinul daca esti minor iti veilua un adult si vei lua o foaie pe care scrie pretul numele etc. daca ai primit prin posta acea foaie iti trebuie pentru a ridica coletul.