| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

Buna TPU am comandat niste piese de calculator de pe eMAG si am primit mesaj de la cargus ca voi fi cautat intre orele 15-17 ca sa primesc comanda, de la ora 14 de cand am primit mesajul nu am primit nimic altceva de la ei, nici comanda nici apel nimic, pe site scrie ca comanda e in depozitul avizat, sper ca ala e depozitul din orasul meu, cand am fost afara am vazut o masina de la cargus pe partea cealalta a drumului dar s-a intors, nu stiu daca aia o fost comanda si a gresit adresa sau nu, vreau sa stiu daca maine imi va aduce comanda sau trebuie sa fac eu ceva ca la telefon nu raspunde nimeni, nici macar nu suna, dau funda.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Ori astepti pana maine, in ideea ca vei fi sunat, ori reincerci cu un apel la compania de curierat care lucreaza cu eMag. Daca nu ti se raspunde, suni direct la eMag si le explici situatia.
Undeva exista o eroare de comunicare si ea trebuie reparata.