| numesiprenume0 a întrebat:

Am fost azi sa imi achizitionez un telefon de la altex si pentru ca nu l-au avut in magazin au comandat si mi-au spus ca ma vor contacta cand va ajunge... intrebarea mea este cat dureaza acest lucru? Am nevoie urgenta de el.

6 răspunsuri:
| patrik986 a răspuns:

Vreo doua zile, ma rog, depinde si ce curieri ai prin zona.

| sierra1 a răspuns:

Cred că cei mai in temă erau lucrătorii de la Altex - ei comunică cu alte magazine similare și cer marfa. Plus 1-2 zile de rezerva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1-2 zile

| Violleta2022 a răspuns:

Poate dura 1-2 saptamani, pana fac comnada si vine marfa de la alt depozit, sau de la furnizorul din strainatate.

| numesiprenume0 explică (pentru Violleta2022):

Te inseli, mi.au spus ca va ajunge in cateva zile, dar am nevoie urgenta si voiam sa stiu daca ajunge in 2 zile

| Violleta2022 a răspuns (pentru numesiprenume0):

Sper sa ma insel, dar stiu cum se lucreaza pe acolo si ma indoiesc ca va ajunge in 2 zile.

Normal ca ti-au spus cateva zile, ca doar nu-ti vor spune 1-2 saptamani. Nu au nici un interes sa te goneasca ci sa faci comanda cu ei, sa te prinda de client. Dar vei vedea si singur cand o primesti.