| edy423 a întrebat:

Am comandat niste chestii de pe Ebay. Știu că vor ajunge la posta din oraș, dar întrebarea mea este: cum mă vor contacta cei de la posta atunci când vor veni produsele? Adică am introdus numărul de telefon acolo...E prima dată când comand de pe ebay și nu știu cum funcționează.

Răspuns Câştigător
| Sagemi67 a răspuns:

Poștașul iti va aduce o hârtie în poștă cu numărul avizului/coletului de la poștă. Dupa ce l-ai primit, te duci la poștă dai hârtia și buletinul și cam aia e te descurci de aici..Bafta!

| edy423 explică (pentru Sagemi67):

Mulțumesc mult!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Primesti aviz la cutia postala.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Primesti un aviz in cutia postala

| gelu1970 a răspuns:

In Romania nu iti lasa un aviz in cutia postala atunci cand primesti un pachet?

| DacvsRex a răspuns:

În caz că nu ai dat vreo adresa pentru aviz, te vor contacta telefonic