| scosmynnnn a întrebat:

Salut.
Am găsit câteva oferte la.parfumuri pe elefant ro, n am mai comandat de acolo. aveti idee daca sunt originale?
S au daca știți alt site de parfumuri originale la preturi decente. De sephora m-am speriat.

3 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Da, e site de incredere. Mai stiu si de notino.ro, dar nu cunosc preturile sau diferenta de preturi

| scosmynnnn explică (pentru Sonia822):

Mersi. M-am uitat si pe sephora si am făcut o comparație intre versace eros, pe eMAG am dat acum 2 ani 220 de lei 100ml, iar pe sephora era 380 parcă 75 ml laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt originale. Si pe eMAG la fel sunt originale