| skrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a întrebat:

Salut, am luat ceva de pe eMAG acum 3 zile si am zis sa imi ajunga la oficiu postal. Azi dimineata la 7 imi zice ca produsele sunt in drum spre punctul de livrare. Maine lucreaza posta romana? Pe site spune ca maine este program normal de lucru dar nu inteleg ce inseamna asta, maine e sambata si in mod normal e inchis.

Răspuns Câştigător
| alexandru5678 a răspuns:

Nu, maine nu lucreaza oficiile postale, depinde unde stai, stiu ca in Bucuresti cateva lucreaza. Iti zic asta deoarece mama lucreaza la posta romana laughing

10 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Emag trimite coletele prin curier! (firme particulare de curierat)

| lpavel a răspuns (pentru skrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):

Asta e nou, pana acum nu era asa...

| cfrtobias a răspuns:

Daca nu iti vine scrie-le pe eMAG pe Facebook sa intrebi de ce nu vine

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns:

De la eMAG ajung doar la punctele de livrare din oras, ale lor, daca ai in orasul tau. Sau prin curier, la domiciliu. Nu au treaba cu Posta Romana.

| RAY a răspuns:

Dupa eMAG te asteapta pastele, scurg reclamatile la ei pe site