| AvalohAlyn a întrebat:

Posta Romana are program si in weekend adica si sambata? Sau e inchis?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Are program si sambata de la 08-13. Uite programul lor in Brasov:
http://www.program-de-lucru.info/......rasov.html
Pe acest site gasesti programul si in alte localitati.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unele oficii au program si sambata intre 8-13.

| Cameliapantiru a răspuns:

In Iasi, Posta Romana are program sambata dimineata (dar nu stiu exact intervalul orar, insa sigur nu depaseste ora 14/15) intr-un singur oficiu (dintre cele 4 sau 5 care exista in Iasi). Poti verifica pe site-ul postei din Galati orarul exact (din cursul saptamanii, dar si din weekend, pentru toate oficiile).