| deea00roxx a întrebat:

am o intrebare : ce parere aveti voi despre o consola Wii. cam cat costa? e distractiva? se merita banii? fundita + VOT.

Răspuns Câştigător
| biancaa_3285 a răspuns:

E mistoo eu am una si merita numai ca trebuie sa iti cumperi jocurile, dar cateodata vin ele cu jocuri incluse
pretrile nu sunt toate la fel dar poate fii intre 400 RON - 850 ron (maxim)
sper ca te am ajutat

funda?
pupici

1 răspuns:
| ΔH a răspuns:

Eu m-am jucat pe ele jocurile din seria SPORT (tenis, golf, bowling, etc...), dar m-am plictisit destul de repede.
Oricum nu prea am eu inclinatii spre jocuri, nu m-am mai jucat un joc de-un an de zile...
Ce pot spune, la cei 600-700 ron, ar merge, cat de cat daca te pasioneaza.