| Valentinbaciu2002 a întrebat:

ce parere aveti despre smartpon-ul Oukitel k4000?
merita banii? dar transportul sau cat costa?

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

La banii astia eu cred ca e bun: http://www.emag.ro/......DBVY72BBM/
Transportul e gratis daca in localitatea ta este un centru eMAG.

| Zdog a răspuns:

La 90$ ar fi chiar OK dar niciodata nu o sa vedem la acel pret si cum zici tu un Redmi Note 2 la 150$ deja e mult mai atractiv si daca dupa precomanda va ajunge la 160$ atunci deja un Note 3 la 170$ e si mai atractiv.
Apropo ceea ce priveste taxele vamale, de pe GearBest iti vine fara TVA si taxe daca alegi shipping cu posta din Belgia, Ungaria sau Olanda. Eu cumpar frecvent de pe GearBest si mereu imi sosec coletele la posta ca scrisoare recomandata din Ungaria sau Olanda. Niciodata nu am platit nimic in plus. Mi-am cumparat tableta, geanta, rucsac, gamepad Xiaomi, casti bluetooth de la ei si multe nimicuri dar mereu am ales o posta europeana. Cateodata te costa 1$ in plus pentru tracking number dar asta e tot.

| teroristul520 a răspuns:

Simcer eu cred ca nu merita si aici nu e vorba ca e prea scump la un momendat ti se blocheaza dar transportul nu e asa de scump (depinde unde stai) si nu stiu cam cat ar costa 1 Dar daca e cadou de la cineva n-ar strica sa-l iei. Funda?

| ProcaxAmalia a răspuns (pentru teroristul520):

Ai mari greseli gramaticale, mai mergi si tu pe la scoala... nu fac hate dar ma rog accesta nu este un loc pentru copii de 10 ani care raspund asa...

| ProcaxAmalia a răspuns:

Pachetul vine fara casti si fara husa de silicon asa cum e prezentat in review-uri.
pozele sunt mai mult decat multumitoare, iar ecranul reda foarte clar totul, fara limita de unghiuri.
Se simte destul de dur/rezistent, iar capacul din spate e putin cauciucat, asa ca nu imi fac griji ca se zgarie.

Transportul depinde... ca sa zic,, asa'' costul este in conditiile coordonatei tale