| MissxD a întrebat:

Aveti consola Wii? Daca da, de care? Ce parere aveti despre ea? Merita sa cumpar?

6 răspunsuri:
| ๖ClaSSic a răspuns:

Eu am consola wii si am o parere foate buna. S-au ieftinit foarte mult in ultima vreme... si dupa preturi iti spun ca merita. Sunt alte console mai noi care nu au nevoie de "telecomanda" dar ele sunt mai scumpe- daca vrei te poti interesa la un magazin, la Altex spre exempluwinking Daca iti iei wii cumpara-ti si niste jocuri la el ca nu are chiar atat de multe si la un moment dat ai sa te plictisesti sa joci incontinuu acelasi lucru

| MissxD explică (pentru ๖ClaSSic):

As vrea sa iau strict pentru a face sport. Sa iau acest tip de consola?

http://www.altex.ro/......-wii-party

Si daca da, trebuie sa iau separat si http://www.altex.ro/wii-fit-plus?
Tu ce jocuri de consola ai?

| ๖ClaSSic a răspuns (pentru MissxD):

Pai eu am prima varianta (din primul link) pe care ti-o si recomand. Nu trebuie sa iei separat nimicwinking. Eu am wii sports

| ๖ClaSSic a răspuns (pentru MissxD):

Wii sports e strict pentru a face sport ( dupa cum ii zice si numele... ) Eu am primit setul asta ( care contine mai multe jocuri) odata cu consola wii

| MissxD explică (pentru ๖ClaSSic):

Asa si daca vreau sa fac ceva fitness? Este bun acest model?

| ๖ClaSSic a răspuns (pentru MissxD):

Pai nu e pentru fitness are bowling, tenis, golf, basket - depinde ce cumperi si de unde oricum faci sport si depui efort...