| Mememaker a întrebat:

Salut, am luat un parfum de la notino pe 23 fix cand a inceput sărbătoriile si pe site zice ca imi ajunge azi comanda adica 27 dar pe aplicatie zice pe 28 adica maine le am dat si email intreband aceasta intrebare. Si am dat comanda cand era parfumul in stoc dar acum nu mai este am incercat sa fac anulare la comanda dar nu merge nu inteleg de ce

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Să dai anulare după 4 zile, știu eu? Poate îi dai retur la primire