| BigDaddy a întrebat:

Salut.Am dat o comanda la Emag astazi la ora 19 fix si ma intreba daca comnda ajunge maine sau joi?

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cel mai probabil Joi! Petru ca sunt putine sanse ca comanda ta sa fie vazut astazi! Normal ajunge intr-o zi, daca comanzi pana la 16! Oricum sunt sanse sa ajunga si maine, dar inainte te vor contacta ei pe telefon sau email ca sa confirmi comanda, asa functioneaza asta... Bafta!

| Generalul a răspuns:

Mai devreme de joi nu ajunge, dar mai tarziu e posibil. Vei primi mail cu toate detaliile privind expeditia, iar inainte de va suna si curierul.

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Ajunge in 2-3 zile, nu ajunge intr-o zi, mai ales daca ai cumparato la 19:00

| mihaituneup a răspuns:

Depinde unde stai, de obicei ajunge in 2-3 zile...