| malakeie a întrebat:

Salut, am o intrebare legata de coletul meu. El vine prin DHL si acum cateva zile a ajuns cu avionul Germania si a aterizat pe Otopeni. Cei de la DHL recomanda trackingul coletului cu aplicatia Cargus pentru ca aparent ei livreaza dupa ce coletul ajunge in tara. Si intrebarea mea e de ce au trimis coletul de la Bucuresti la Oradea (eu locuind in Pitesti). Si urmatoarea problema e ca de la 7.18 kg cat avea coletul inainte, i-au trecut 23 de kg.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Raspusnul la toate aceste intrebari il poti afla numai de la DHL!

| malakeie explică (pentru Violleta2022):

''De îndată ce transportul a ajuns în țara dumneavoastră, veți găsi mai multe informații aici: Urgent Cargus''. Mai am o cunostinta care a cumparat ceva si tot DHL a folosit, iar la usa a venit Cargus. Presupun ca cei de la DHL nu se mai ocupa deodata ce coletul a ajuns in tara.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde pe unde au si ei hub uri.
sau poate e piedut.
ai rabadre si vezi ce se intampla si apoi contacteaza-i

| malakeie explică (pentru suntserios):

Aparent vine intr-o ora