| anyhylator a întrebat:

Am incercat sa fac un schimb de telefoane, cu un baiat din botosani eu fiind din olt, prin posta romana. El mi-a trimis coletul joi(8.11.2012) si eu l-am trimis luni. Mi-a arata chitanta, apoi si eu, dar problema este ca pana astazi (joi) coletul tot nu a ajuns( trebuia sa ajunga). Cred ca este teapa. Intrebarea mea este daca pot sa anulez trimiterea coletului meu inainte sa-l primeasca el, ca daca ii ajunge coletul nu mai pot sa fac nimic?

Răspuns Câştigător
| Green007 a răspuns:

Daca l-ai trimis ramane trimis nu mai ai ce face. vorbeste la posta si zile ca ai trimis la o adresa gresita si sa anulezi transportul sa ti-l opreasca la posta din botosani si sa ti-l trimita ei inapoiwinking