| Methadona a întrebat:

Salut, am o intrebare ofer funda, daca o haina are Masinuta de la fermoar pe partea stanga e feminina sau masculina? si la camasi barbatesti nasturi sunt pe dreapta sau pe stanga?

Răspuns Câştigător
| Veromi321 a răspuns:

Daca o haina are masinuta de la fermoar pe partea stanga e feminina. Si la camasile barbatesti nasturii sunt pe dreapta.

| Methadona explică (pentru Veromi321):

Si ala de mai sus spune opusul la cea ce zici tu rolling on the floor

| Veromi321 a răspuns (pentru Methadona):

Nu stiu ce varsta ai, dar indicat era sa fi invatat pana acum cum sta treaba cu fermoarul si nasturii. Sunt niste lucruri pe care le folosesti zi de zi. Si raspunsul pe care ti l-am dat eu e corect si complet ce ti se pare atat de amuzant? Raspunsul de sus e si gresit si nu e nici complet. Asta e.

5 răspunsuri:
| Methadona explică:

Mai astept raspunsuri daca se poate...

| Lubenitza a răspuns:

Buna, masinuta pe partea stanga este masculina.Astept funda...

| Methadona explică (pentru Lubenitza):

Si ala de mai jos spune ca este invers la cea ce spui tu.