| paty00 a întrebat:

Am si eu o intrebare:Unde pot achizitiona camasi country sau nu neaparat cu carouri. Ma intereseaza stilul de camasi mai largi gen barbatesti doar ca sa nu fie cu nasturi pana in gat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paty camasi de care vrei tu se gasesc la firmele:Jack Moris, Catalin Botezatu, Celinne Dion.Sau la magazinele:Club Banana, in Mall si Shopdressup

| Ionita_Razvan_1984 a răspuns:

Poti comanda camasi barbatesti personalizate la Gabriel Bespoke (www.gabrielbespoke.com)