| Cosmin_Ivancencu_1990 a întrebat:

Salut am o intrebare vreau sa imi iau un paysafe dar sa zicem ca nu am minimul de 25 lei as putea sa-mi iau su unul de exemplu 10 lei? este o intrebare care ma pune pe gânduri de ceva timp!

Răspuns Câştigător
| Bisbiavatar12 a răspuns:

Minimum este de 25 de lei. Mai exista si de 50, 100, 200 lei. Acum depinde si la ce vrei tu sa folosesti paysafecard. Daca de exemplu vrei sa bagi la steam, sa stii ca exista unele terminale unde poti baga o suma custom, adica de ex poti baga pe contul tau 10 lei. Suna complicat dar e foarte usor. Pentru ce vrei sa folosesti paysafe-ul?

1 răspuns:
| ady18 a răspuns:

Nu exista psf mai mic de 25 de lei