| iustin2344 a întrebat:

am primit un card cadou de la eMAG si cand am vrut sa introduc codul de pe card imi cerea si o parola, trebuia sa primesc si parola sau cum o obtin? ajutati.ma urgent va rog

8 răspunsuri:
| Kosmin19 a răspuns:

Vorbesti cu cei de la Emag sa ti-o dea.

| iustin2344 explică (pentru Kosmin19):

Ai primit si tu un astfel de card cadou?

| iustin2344 explică (pentru Kosmin19):

Ai primit si tu un astfel de CardCadou?

| Kosmin19 a răspuns (pentru iustin2344):

Nu, dar din moment ce ti-a dat cardul iar cand il bagi iti cere parola. trebuie sa vorbesti cu ei.

| nikkoss29 a răspuns:

Cum ai primit parola? Prin email?

| nikkoss29 a răspuns (pentru nikkoss29):

Scuze! Nu parola ci cardul.

| iustin2344 explică (pentru nikkoss29):

Cardul l.a promit mama de la servici...dar multumesc pentru raspunsuri, am rezolvat problema

| zeros000 a răspuns:

Salut poti sa-mi spui cum ai rezolvat? Sunt in aceeasi situatie ca si tine.