| iDaneel a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, eu mi-am facut cont My Pay Safe, eu platesc online cu el, daca eu ma duc la market/magazin si imi iau un suc sau altceva pot plati la POS cu telefonul My Pay Safe?

1 răspuns:
| akvez00 a răspuns:

Salut!
Dacă această aplicație dispune de NFC, atunci se pot efecuta plăți.
Din câte știu eu nu este un card real, ci doar un cont online (în aplicație), nu este înregistrat la o anumită bancă, deci cel mai probabil nu o să meargă (probabil nu dispune nici de NFC).