| numesiprenume0 a întrebat:

Salut! Am un card Dejun(de la locul de munca). Cum reușesc să îl adaug pe telefon pentru a plăti cu telefonul la cumpărături? Ofer funda!

9 răspunsuri:
| Andrei200202 a răspuns:

La ce banca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei200202):

Ce banca emite carduri Dejun? Nici una! La fel și sodexo și restul.

| Wr3nch a răspuns:

Descarci aplicatia de pe app store si iti faci cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuie sa descarci aplicația UP mobil din magazin play, creezi cont și aici afișează cardurile.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu il poti folosii la cumparaturi, decat in restaurant sau la mec donald s ori kfc care au in meniu micul dejun, aia presupune ca la ora 7 dimineata sa fi acolo sa maninci.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Andrei200202):

Seful le da angajatilor bonuri de masă sau bonuri de cadou care se pot folosii cum are el bon de masa mic dejun, sau daca primeste bonuri cadou le poate folosii sa cumpere haine parfumuri, electronice si electrocasnice, dar nu mincare.

| Andrei200202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am card de bonuri de la BT

| Andrei200202 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Eu am card de la angajator de bonuri la BT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei200202):

Nu stiam ca băncile să emită astfel de carduri. Atunci mergi la banca și cere un cont de banking. Acolo poți atașa și cardurile, poți sa faci plăti și cu telefonul.