| radutherap a întrebat:

Cum pot plati pe telefon jocurile din appstore.adica eu nu am card nici mama nici tata.si am iphone4s cu abonament stiti daca as putea plati cu telefonul sa se duca in cost suplimentar?

3 răspunsuri:
| ktalin2k a răspuns:

Daca nai card nu poti sa platesti
da iti dau un sfat
cauta pe google acea aplicatie ca trebuie sa fie undeva gratis big grin

| decodesky a răspuns:

Jocuri sunt multe Free pe appstore. Lasa-mi un id si te invat cum sa iti daci cont Fara Card happy Cat despre "cost suplimentar" nu exista asa ceva.

| andrei31121997 a răspuns:

Mai bine fa jeilbreak si descarca din cydia (installous)-->descarci orce joc gratiswinking fara cont fara nimic