| Anonim12377e7 a întrebat:

Salut. Am un colet de pe Ali de 4 usd. Pe Ali imi apare ca a ajuns la posta, dar nu am primit niciun mesaj cum primesc de obicei ca a ajuns. Pe Ali spune ca a ajuns pe 20 octombrie in Romania. Daca ma duc sa il iau o sa imi ia taxa de magazinaj sau nu?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si eu iau de pe Joom si s-a intamplat sa vina la doua saptamani dupa ce imi arata ca a ajuns la posta romana. Vai si amar!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca nu ai primit avizul de la poșta ca ti a venit coletul, te duci degeaba la poșta nu a venit ce nu intelegi, toate întîrzîie din cauza pandemiei grevei soferilor din Anglia, trebuie sa astepti sa i ti vina la cutie aviz poștal ca ti a sosit coletul, in baza avizului primesti coletul, nu ai aviz nu a sosit nimic.

| dinaprilie a răspuns:

Mergi si intereseaza/te. Sti ca le mai "scapa" si lor.