| clawdya_8655 a întrebat:

Bună. Am primit un colet pe 20 aprilie (miercuri). Atunci se presupune ca ar fi trebuit sa primesc și avizul deși m-am uitat în cutia postala si nu aveam nimic pe 20. În fine. Deci 20( avizul postal)..peste 5 zile lucrătoare se percepe tarif de magazinaj. Acum întrebarea mea este... dacă sunt liberi în vinerea mare și a doua și de paste(4 zile consecutive) se iau și astea în considerare? Adică eu dacă ma duc marți, plătesc taxa de magazinaj? Multumesc

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. căci au stat la el în magazie.

| clawdya_8655 explică:

Mi-am dat seama de răspuns după ce am postat întrebarea dar nu știu sa o șterg?