| JamesWatson a întrebat:

Salut, am vrut să fac o comanda pe Pull and Bear și îmi cere CNPUL, l-am introdus și spune ca nu este valid. L-am introdus de mai mult ori am verificat fiecare cifră în parte. A mai pățit cineva? Ce să fac am sunat si nu răspunde nimeni iar chatul e închis

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești minor

| JamesWatson explică (pentru anonim_4396):

Nu, am facut 18 ani in mai si mi-am facut buletinul

| anonim_4396 a răspuns (pentru JamesWatson):

Înseamnă ca au ei probleme pe site. Mai încearcă sa suni mâine pana in ora 6. După 18:00 nu prea mai lucrează nimeni la call center ul unui site

| JamesWatson explică (pentru anonim_4396):

Așa am să fac. Mulțumesc