| dorynelll a întrebat:

As vrea sa cumpar iubitei mele un cadou de valentine's day si nu stiu ce! Va rog sa ma ajutati cu un sfat!

Răspuns Câştigător
| LadyNaty a răspuns:

Un ceas sau un ursulet,un buchet mare de flori,un tricou,o bratara,un lantisor,o inimioara de plus, un tort, o cina romantica...Gandeste-te ce ii place ei.O cunosti mai bine ca noi, ceilalti.Succes.

10 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate impartiti ceva simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/lantisoare-valentine-s-day-2574578 sau http://www.crownfashion.ro/......hei-638881 Oricum si un pupic si un Te iubesc spus din inima pot fi de ajuns cand tineti unul la altul.

| ElizzaTPU a răspuns:

Http://bit.ly/yB2Lse : Papyrus personalizat, lumanare rosie si cd audio ar fi o idee? :) Sunt la oferta pe rochiisexy!

| IMC90 a răspuns:

Da-i papucii

Răspuns utilizator avertizat
| anacolda a răspuns:

Uite o oferta! Poate ai doua iubite, ca astia iti dau doua la pret de una, si-s si de argint:
http://bijuteriieftine.blogspot.ro/

| dulkik27 a răspuns:

Cred ca stii foarte bine ca noi fetele iubim bijuteriile ii poti lua un lantisor sau poate o bratara si cu o declaratie de dragoste va iesi totul perfect

| Pisic1998 a răspuns:

Un buchet mare de trandafiri infloriti si ciocolataa happy

| alexandra440789897 a răspuns:

Eu zic sa ii dai un colier cu pietre pretioase, o cutie cu bomboane( preferatele ei, desigur) si un buchet de flori.

| maddy10tny a răspuns:

Fetelor le plac ursduletii! Dar acum poti sa ii iei altceva o bratara, un ceas, un inel!
ursuleti poti sa ii cumperi mereu cand te duci sa te intalnesti cu ea!
si inca ceva nu uita trandafirul!

| simpleGirlandrutza a răspuns:

Ii poti cumpara un parfum, un ursulet de plus, un buchet de flori, dar cel mai bine arata-i dragostea ta pentru ea.