| danyfrz a întrebat:

.. In data de 20 Septembrie este ziua iubitei mele... si as dori nsite pareri la cadou eu nu stiu ce sa ii cumpar voi ce pareri aveti? va rog ajutati-ma :*

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mai e timp, vrei sa stabilesti cadoul ca sa strangi banutii?
Eu printre altele i-am facut si un tort laughing)
Pana in septembrie ai timp destul timp sa exersezi ca sa fie cat mai bun.

| fapfap a răspuns:

Un parfum.eu asa am facut.

| Aleka28 a răspuns:

Hey! Pai gandeste-te ce-i place... poti sa-i iei un buchet de flori, o jucarie cu o semnificatie simbolica, o cutie cu bomboane, un parfum, un lantisor pe care sa-l poarte mereu sau daca ii place sa citeasca o carte... Poti sa o intebi ce-i place(sigur sa nu isi dea seama de ce o intrebi) pana in Septembrie o sa ai destul timp sa gasesti cadoul perfect! Succes! happy