| Dragomir_Floryn_1996 a întrebat:

Buna,TPU! cine imi da si mie un sfat? nu stiu ce cadou sai cumpar prietenei mele de Valentine's Day.dau funda kiss

4 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Salut,
Alege de aici:
-Un inel;
-O pereche de cercei;
-Un ceas;
-O rochie;
-O fustita;
-Un buchet de flori;
-Un parfum;
-etc.
Bafta!

| DoriKat a răspuns:

Un ceas, un parfum sau un buchet mare mare de flori. sau toate 3 la un loc!

| Dragomir_Floryn_1996 explică (pentru DoriKat):

Mersi! cred ca o sa le iau toate 3 la un loc.

| CristinaCrisfest a răspuns:

Realizez niste cadouri foarte dragute si personalizate ( ciocolata, tablou cu voi doi, declaratie de dragoste, lantisor Love, trandafir handmade )intra pe http://crisfest.ro/intreprinderea-handmade/ sa vezi despre ce este vorba sau lasa-mi mesaj! Cu siguranta o vei impresiona.