| ChickenChaser a întrebat:

As vrea sa cumpar si eu ceva dupa Amazon, dar nu prea stiu cum se face acest lucru, ma poate ajuta cineva care stie, si a mai facut acest lucru? Please, Dau Funda.!

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Iti recomand acest tutorial(si tot odata si site-ul, gasesti multe lucruri interesante si folositoare)
http://videotutorial.ro/......m-inainte/
Recomandare mea, uita-te la videa si comanda folosind amazon.co.uk asa a am facut si eu si totul a decurs perfect(mi-am achizitionat un monitor, care nu l-am gasit in Romania), spor la cumparaturi, daca ai alte intrebari, nu ezita sa ma intrebi.