| Anonim478902 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar ceva de pe amazon si imi spune ca nu poate sa trimita produsul pe acea adresa. Stau in Suceava si nu stiu sigur ce sa scriu la "state/province/region. Stie cineva ce sa scriu acolo?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Din pacate Amazon din America livreaza spre Romania numai carti/albume, cd-uri/dvd-uri. Incearca sa comanzi pe Amazon Germania (amazon.de) sau Amazonul englezesc (amazon.co.uk), acestea vor livra spre Romania.
Cand vei mai comanda alta data de pe un site american exclus amazonului, la State/Province/Region se scrie judetul si daca are optiunea codului postal vei trece si pe aceasta.

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Nu toti vanzatorii de pe Amazon livreaza in Romania. Acest lucru este specificat pe pagina produsului.