| KamiKaze123456 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi cumpăr un skateboard. Cel mai ieftin, marime mare de la rco. Imi puteti spune un magazin de unde sa-mi cumpăr? Stau in Arad.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Nu stim din ce oras esti. Intri pe siteul RCO, iti faci cont si la contacte scrii celor de la site. Intrebi daca au magazine in zona ta sau daca nu au cum poti comanda.De altfel cred ca pe site poti comanda on line.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah,stai o Arad! 0732.222.370. Suni aici si intrebi daca au magazine in zona sau cum poti comanda.