| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot sa cumpar un skateboard mai ieftin in Galati?

Răspuns Câştigător
| jahjah a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa mergi intr-o dupa masa insorita in skatepark sau in locul in care stii ca se dau skateri, si sa-i intrebi care are de vanzare second. 100% vei gasi unul macarwinking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la depozit acolo e un magazin mare cu biciclete trotinete...are si skateboarduri... la 40lei sa nu-ti iei(am luat eu si mi s-a stricat in 4 zile) la 60 lei Este RCO care sunt bunicele iar de la 700 in sus suntfoarte bune merita sa iti cumperi big grin succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te poti uita pe internet www.insportline.ro/skateboard?order_by=2

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wa da vr si eu am roti originale tony hawk da faza e ca vr skeibort tot in galati flip

| atomic a răspuns:

O lista cu cele mai populare skate shopuri romanesti: http://sk8ing.ro/skate-shops/