| cristi123qwe a întrebat:

Salut. As vrea sa imi schimb telefonul si ma gandeam sa imi cumpar unul de la Vodafone pentru ca am abonament la ei si cred ca primesc o reducere, dar as vrea sa stiu daca il pot cumpara in rate. Nu am toti banii la momentul actual si in rate ar fi cel mai bine pentru mine

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da, cu cardurile de cumparaturi insirate acolo: https://www.vodafone.ro/....../index.htm

| cristi123qwe explică (pentru Salontanul):

Daca ma duc la un magazin fizic pot sa imi iau direct de acolo telefonul si pot sa platesc la un magazin fizic fara card rata la telefon?

| Salontanul a răspuns (pentru cristi123qwe):

Probabil ca da! N-am apelat nicicand la asa ceva.

| sierra1 a răspuns:

Pe site, in contul TAU, soliciti/alegi oferta ce e disponibilă pentru tine. Si acolo zice dacă ți se dă sau nu in rate

| blackann a răspuns:

Normal ca poti.