| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Ma gandeam recent sa imi schimb telefonul si cum am un buget mai mic m-am decis sa imi cumpar de pe flip.ro doar ca in rate. Vreau sa stiu daca imi cumpar un telefon in rate de pe flip este vreo taxa?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai o sa platesti mai mult dar e ok, merita banii

| cristi123qwe a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica o sa platesc mai mult? Daca aleg optiunea de a plati in rate platesc mai mult?

| anonim_4396 explică (pentru cristi123qwe):

Normal

| Tedds a răspuns:

Salut.
Posibil sa platesti putin mai mult, adica foarte putin.
Cat despre calitatea telefoanelor, din punctul meu de vedere este foarte buna, si preturile sunt foarte mici la ce calitate primesti, decat sa cumperi de pe olx cine stie ce epava, macar aici primesti o garantie si sunt verificate si testatehappy
Vezi pe aici ce iti place si sper sa faci o alegere buna :
https://bit.ly/3t03Rlv