| vodka99behappy a întrebat:

Daca merg la un magazin Vodafone avand nou abonament si vrand sa iau un telefon la reducere pot cumpara in rate?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai baut vodka? Il vrei si la reducere dar si in rate. Unde ai auzit de asa ceva? Vise.Il iei la un pret mai mic daca reannoiesti abonamentul.Atat.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu.

| khwewljewew a răspuns:

Nu, nu poti. Poti folosi punctele de pe abonamenul respectiv ca sa iti cumperi un telefon, adica o reducere de cate puncte ai. Daca ai 300 de puncte vin vreo 30 de lei. Bafta.