| Mih78585667 a întrebat:

Salut, as vrea să-mi spuneți dacă știți cum se numește un joc sau o jucărie.
Este formata dintr-o bila cu țepi din fier țepi mici și mari și o cușcă tot din fier cu gratii care nu sunt la distanta egala intre ele.
Deci practic trebuie sa bagi bila in cusca și să o scoți.
Va rog să-mi spuneți macar cum se numește daca nu se poate și un link...

Răspuns Câştigător
| mimi2000mimi a răspuns:

Cred ca te referi la 'hedgehog in a cage' (arici în cușcă), e un joc de logica de tip puzzle, nu stiu in Romania daca se gaseste, dar poate il gasesti pe site-uri straine gen amazon/wish/aliexpress sau care mai sunt

1 răspuns:
| Mih78585667 explică:

Doamne mulțumesc foarte mult❤️?