| cristian_vacaroiu a întrebat:

Ati cumparat vreodata ceva de la amanet? Electronice ati luat vreodata? Pot fi testate sau le iei si aia e? Exista si perioada de returnare? Voi ce spuneti? Ma batea gandul sa iau un telefon de la amanet, insa nu stiu ce sa cred.

1 răspuns:
| alinahsm2000 a răspuns:

Buna, uite eu am luat acum 2 ani o tableta... După ce am cumparat-o am plecat si nu am verificat dacă e cu, cartela
dupa m-am întors si i-am zis doamnei daca pot s-o înlocuiesc
Deci da, se poate
M-a lăsat să o verific, cum încarcă...pe mine m-a ținut aproape 2 ani