| GrigoreEdyAlex a întrebat:

Aveti si voi niste recomandari de pantofi, mai pe romaneste de adidasi dar nu vreau ceva sport vreau ceva asa mai de oras? Sincer pe mine ma atrag modelele air de la nike dar nu air forceurile.
Bugetul este de maxim 450 de lei si as vrea sa fie negri in special talpa sa fie neagra sa nu se murdareasca. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Eu mi-am luat niste Nike Air Max Axis, dunga aceea alba si ei negri, sa stii ca dau un aspect frumos piciorului, i-am cumparat la 500 si ceva de lei acum... cateva luni, sigur s-au mai ieftinit, vezi poate-ti plac

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pana la urma ce vrei, pantofi sau adidasi?
Adidasii si Nike NU sunt pantofi, ci incaltaminte de tip sport.

| Nonolita a răspuns:

Adidasii sunt pantofi sport.
Talpa, indiferent ce culoare are, tot se murdareste, doar ca se vede mai greu.

| dmz123 a răspuns:

Depinde de ce marime porti eu port marime mica si mi-am luat si eu si baiatul modelul asta https://www.bravosport.ro/......copii.html eu ii prefer pe alb dar eu si i-a luat pe negru si intr-adevar se intretin mai usor

| Liviu322 a răspuns:

Vezi pe footshop, are multe modele de adidasi.