| EduardCr a întrebat:

Salut/Buna. Am dat ieri o comanda la eMAG pentru o placa de baza, un procesor si o placuta de 4gb ram si cand am dat comanda, toate erau bine, acum cand ma uit la comanda scrie:" comanda inregistrata ", de ieri. Cand intru la placuta de ram, scrie : "acest produs numai face parte din oferta eMAG", eu am mai comandat de la ei si a doua zi la ora 11 deja imi era livrata comanda, dar acum numai este asa, nici macar nu a fost depozitata la curier, si ma tem ca nici nu pot sa anulez comanda sau sa o schimb...

Răspuns Câştigător
| Argelean a răspuns:

Salut! Suna la numarul la care ai dat comanda, iti va cere nume, prenume si codul comenzii.Si cred ca e deschis pana la ora 18.Bafta,funda?