| Sketch2 a întrebat:

Deci, am comandat un produs de pe porcporc.com si l-am comandat de doua ori. Credeam ca nu l-am comandat, nu conteaza motivul. Ideea este ca habar nu am cum sa anulez comanda pe acest site.

Răspuns Câştigător
| Laiyla a răspuns:

La sectiunea intrebarilor pe site este o intrebare " Vreau sa anulez comanda. Ce fac? "
Raspunsul lor e : Da-ne un reply la emailul de inregistrare a comenzii si mentioneaza ca doresti anularea ei. Cu cat mai rapid, cu atat mai bine.

| Sketch2 explică (pentru Laiyla):

Da, l-am gasit deja, dar multumesc oricum

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Deliriiiic.