| Klaudiu214 a întrebat:

ieri am dat comanda pe eMAG pentru un produs
dupa ceva timp am primit doua emailuri cu confirmare comanda si expediere comanda. si in istoricul comenzilor de pe contul meu de eMAG la acel produs scrie comanda expediata in emailurile de la ei ce le-am primit scrie ca comanda a fost inregistrata dar nu imi arata stadiul ala de livrare adica asta.
http://s12.postimg.org/z006uixt9/Snapshot_2015_07_25_153 020.jpg

iar acuma nu stiu daca mi-a preluat comanda sau nu

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In locul tau as suna la ei, au un numar de asistenta pe site