| Caddyi a întrebat:

Salut/Buna. Ce indica ceasurilea alea mici din poza asta >>-- http://www.pretzmic.ro/cumpara/ceas-mecanic-full-tehnolo gie-j005-7720852?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Da alea mici, cel mare stii ca e cu ora si minutele dar se pot schimba cu cele mici in functie de ceas depinde acum. Un ceas bun consta de la 200€ in sus.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Secundele, minutele si cronometru/ora. Unele modele mai ieftine le au puse doar asa de ochiul drag. Eu am un ceas automat care merge fara baterie si miscand mana se incarca arcul care produce forta de miscare a limbiilor, cu data inclus si rezistent la 200 m in apa.

| Caddyi explică (pentru mgtow):

Ala cu: 5, 7 si 2 =? Ala cu: 5, 10, 15... =? Ala cu: 6, 12, 18 si 24 =?

| mgtow a răspuns (pentru Caddyi):

Da alea mici, cel mare stii ca e cu ora si minutele dar se pot schimba cu cele mici in functie de ceas depinde acum. Un ceas bun consta de la 200€ in sus.