| EdyEdyson a întrebat:

Mi-am luat si eu ceasul asta http://www.pretzmic.ro/cumpara/ceas-de-mana-led-l002-772 1054 si nu stiu cum sa il potrivesc... Puteti sa ma ajutati voi va rog mult de tot?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ai dreptate.Nimeni nu e perfect. Oricum acum ai scris mai binisor.Nu ai instructiuni in limba romana? Ale ceasului?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vai de gramatica ta.Ti-as scrie pe romaneste dar imi este teama ca nu ai sa intelegi.Vezi ca scrie acolo cu albastru Instructiuni de reglare.

| EdyEdyson explică (pentru darrio2007):

Pai ce crezi ca nu am incercat? straight face uitate tu acolo si zi-mi daca intelegi ceva phbbbbt

| EdyEdyson explică (pentru darrio2007):

Si daca am gresit cateva litere asta inseamna ca e vai de gramatica mea? Sti tu cum scriu eu la romana? Frate... aici e tastatura nu e pix.Nu zice ca nu ai gresit niciodata. Nimeni nu e perfect.

| EdyEdyson explică (pentru darrio2007):

Nu mi-a dat instructiuni la el tot ce e e pe linkul ala care l-am pus in intrebare.Ce iti arata ei acolo nu intelegi nimic.Am stat eu vreo 3 zile si m-am uitat la ceas si mi-a luat vreo 20 de minute sa reusesc sa in inteleg.Eu cred ca l-am nimerit acu sper sa fie bine cum l-am potrivit si am reusit sa imi dau seama cum sa il si citesc rolling on the floor. Mersi de ajutor iti voi da o funda. tongue

| darrio2007 a răspuns (pentru EdyEdyson):

Mersi! Scuze pentru critica.Asa sunt eu.Mai carcotas.

| darrio2007 a răspuns (pentru EdyEdyson):

Ai dreptate.Nimeni nu e perfect. Oricum acum ai scris mai binisor.Nu ai instructiuni in limba romana? Ale ceasului?