| KillerMDFK a întrebat:

Salut,careva se ocupa cu basketul la nivel inalt? Sau priveste NBA sa am cu cine vorbi? =] Vreau sa imi iau incaltaminte Jordan dar nu ma pot decide intre XXX sau XXXII

1 răspuns:
| Cucumberus a răspuns:

Depinde pentru ce suprafata ii iei. Pe indoor XXX sunt mult mai buni parerea mea in timp ce pe ciment sau alte suprafete, poate XXXII ar fi mai buni. Am avut ambele perechi, XXX au fost unii dintre cei mai confortabili shoes pe care i-am avut vreodata.