| flavius01 a întrebat:

Cum as putea sa gasesc o echipa de basket profesionista in care sa joc? Imi place foarte mult basketul si as vrea sa incep sa joc la un nivel mai inalt. Inaltimea nu implica o problema pentru mine avand in vedere ca am 2.13 ( am parinti foarte inalti ). Aaaaaa...am uitat sa precizez: am 16 ani

3 răspunsuri:
| Villy0po a răspuns:

Wtf? la 16 ani 2.13.thoamnee.esti imens.da' orkm e misto sa fi asa inaltwinking

| indragostituspun a răspuns:

Vorbeste cu antrenorul tau sa-ti gaseasca o echipa de obicei si mie mia gasit o echipa in alt sport handball sa ma inprumute eu mi-am cautat 1 un echipa si n-am gasit iar el intr-o saptamana mia gasit 2 echipe incearcawinking

| Manowar a răspuns:

Woow! in fine! pai cauta la echipe care au si categoria de 95 ...itereseaza te, zbate te ca sa reusesti!