| Doctorfishadi a întrebat:

Cat de incredere este okazii.ro? Este mai mult o curiozitate decat altceva.A comandat cineva de pe site? Se poate avea incredere? Produsul a ajuns intreg? Produsul a respectat prezentarea facuta de vanzator pe site? Va multumesc.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu conteaza daca site ul este de incredere sau nu, pentru ca site ul este doar un intermediar intre tine si vanzator. asa ca parerile celor care au cumparat sunt irelevante atat timp ca nu nimeriti acelasi vanzator

| Public22 a răspuns:

Este de incredere, dar de cele mai multe ori trebuie sa dai banii de transport inainte

| pbsolver a răspuns:

Okazii doar intermediaza vanzari/cumparari/schimburi/inchirieri. Trebuie sa fii atent la calificativele celui cu care intri in contact. Calificativele pot fi pozitive, negative sau neutre, in functie de activitatea acestuia pe site. Nu te risca sa cumperi de la utilizatori noi sau cu calificative indoielnice... bafta!

| einenebun23 a răspuns:

Da am comandat si nu am avut probleme pana acum. Il pot cataloga ca si un site care ofera incredere.

| qwerty101010 a răspuns:

Eu una am comandat o singura data, dar vanzatorul a fost de incredere si nu am avut probleme. Difera de la o persoana la alta pentru ca eu cunosc persoane care au luat "teapa" cu okazii.ro. Sper sa nu patesti asa daca comanzi ceva de acolo. O seara buna!

| Stefifanste a răspuns:

Site-ul e OK pentru unele lucruri mai ieftine.