| anonim_4396 a întrebat:

Cate zile dureaza (as prefera sa-mi-o spuneti) daca dau comanda maine de pe net si sa imi fie pusa poimaine prin Posta Romana. Ajunge inainte de Craciun? FUNDA!big grin

Răspuns Câştigător
| jonydd a răspuns:

3 zile de la confirmarea comenzi :d bafta

5 răspunsuri:
| seen a răspuns:

PR-ajunge inmaxim 2 saptamani minim 1 saptamana jumatate

PS Depinde si traseul de unde pana unde

| adrian_4038 a răspuns:

Iti ajune vineri sigur. funda daca am ajutat mersi.

| DontHateMe a răspuns:

Nu stiu sigur ca mie mia durat o data si o saptamana jumate deci fa cum crezi.Mai bine curierul rapid

| sydhksisbb a răspuns (pentru DontHateMe):

Si eu ti-as sugera curier rapid, e mai scump dar ajunge in max 3 zile...

| sydhksisbb a răspuns:

Dureaza max 5 zile, iti spun pe propria ezperienta, ajunge sigur inainte de craciun daca trimiti comanda saptamana asta...