| eusuntcipi a întrebat:

Ce cadou i-as putea face unei fete de Secret Santa? Are 18 ani.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca iti este colega de scoala sau servici: un CD sau DVD cu muzica ei preferata, sau cu HIT-urile verii, ori trupa favorita.
Ori o carte de dragoste, manusi, fular, caciula, ceva tricotat sau o bratara impletita.

| Sonia822 a răspuns:

Ce dracu e secret santa? Exista vreo legatura cu sfanta sarbatoare numita Craciunul? Sau e tot cu morcov pe morcov.

| eusuntcipi explică (pentru Sonia822):

La scoala de obicei se practica asta, faci cadou unui coleg care iti pica la sorti fara ca el/ea sa stie. De-aia e "secret"

| Sonia822 a răspuns (pentru eusuntcipi):

Ok

| Sonia822 a răspuns:

Pentru ca esti la soala, poti sa-i cumperi un opritor de carti. Sund diverse preturi, diverse modele, diverse materiale - de calitate sau pentru constructie simbolica. Search ``opritor carti``

| DarthNiger a răspuns:

Frate voi inca faceti prostia aia cu Secret Santa? aia nu se face la copii maxim pana la gimnaziu?

| GouDidodino a răspuns:

Un vibrator

| morfeo a răspuns:

Un parfum, o bratara, ciocolata...

| Anonim1447799 a răspuns:

Buna, poți sa ii cumperi un parfum sau un ruj, rimel sau o bluza, o pereche de cercei și o ciocolata
Sper ca te-am ajutat!

| Shsbsvsghsusueb a răspuns:

Fa-i un tricou sau o perna cu o poza cu ea laughing