| Valy4567 a întrebat:

Salut. Ce mici la caserolă recomandați pentru grătar? Am mai luat diverse sortimente în trecut dar fie se micșorează mult, fie se usucă prea tare, etc. Care sunt cei mai buni?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Serios? pai cam atat despre cum gatesti tu... laughing Roaga pe cineva sa le gateasca sa vezi ca nu va mai avea aceleasi probleme!

| Adrian5575 a răspuns:

Daca vrei sa nu se usuce asa rau, cumpara porc-vita, aia raman mai moi pentru ca porcul are carnea mai grasa. Aia de porc nici nu se strang asa mult, raman mai durdulii.

| dannyel86 a răspuns:

Micii de la Premia mi se par cei mai buni de pe piata.
Am incercat si eu diverse sortimente: unii se desfaceau precum carnea tocata, altii se intareau exagerat. In cazul altora, nu imi placea gustul.
Micii recomandati merita toti banii. Le poti da o sansa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cumpăr acest tip de sortiment și nu am probleme cu ei:-> https://images.app.goo.gl/nb9bME7NRZ7uvdUz6