| kellymcgarry a întrebat:

Ce placa de snowboard imi recomandati? Vreau ceva pana in 550 ron nou, secondhand (doar daca vine cu tot cu bocanci si clapari). Un brand mai consacrat daca se poate, nu de-al de Pulea Spataru'. Intre 165cm-180cm.Funda, desigur.

1 răspuns:
| me4u a răspuns:

Salut, e greu sa gasesti echipamente de snowboard de la un brand consacrat si sa te incadrezi in acest buget. De obicei pentru placa, legaturi si boots trebuie sa aloci un buget de 2000-3000 lei. Gasesti aici echipamente de top de la un brand renumit, Rome SDS : www.skates.ro/echipament-snowboard